ارتباط با مجموعه 02188862963

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت کالا و خدمات مهندسی بوتان نماینده انحصاری شرکت مانتک سوئد (Manntek ) درایران می باشد. تولیدات این شرکت بطور اختصاصی درزمینه نسل نوین کوپلینگها و تجهیزات بارگیری انواع گازها  از جمله LPG ، پروپیلن ، بوتن و … ، سیفتی بریک ولو ها و انواع هرز گرد تخلیه وبارگیری می باشد.

• کوپلینگهای بارگیری گازمایع ( Dry Gas Couplings)

کوپلینگهای فوق برای تخلیه وبارگیری گاز مایع درتانکرها، واگن و کشتی طراحی شده ومزیتهای متعددی نسبت به نسل قدیم تجهیزات اتصال فلنجی یا دنده ای در تخلیه و بارگیری گاز مایع دارد که در بخش بعد به آن اشاره می گردد.
این کوپلینگها استانداردهای مهمی همچون ATEX برای محیطهای انفجاری ، استاندارد EN13760 ،  STANAG 3756 ، UN1011 ،UN1978 و… را دریافت کرده است.
مشخصات فنی درای کوپلینگهای گاز مایع این شرکت به شرح ذیل می باشد :

• سِیفتی کوپلینگها (Safety Break away Couplings )

کوپلینگهای فوق که در مسیر شیلنگ تخلیه و بارگیری گاز مایع نصب می گردد، دراثر هر گونه سانحه ای که منجر به کشیدگی و پارگی شیلنگ گردد ( از جمله حرکت تانکر به هر دلیلی ) بلافاصله مسیر را مسدود کرده و مانع خروج گاز مایع به محیط وسوانح ناشی از ان می گردد.

مشخصات فنی سیفتی بریک ولو های گاز مایع این شرکت به شرح ذیل می باشد :

• انواع هرزگرد (Swivel Joint )

هرز گردها قسمت تکمیلی نهائی هستند که در مسیر شیلنگهای تخلیه و بارگیری نصب می گردند. هرزگردها با امکان ایجاد چرخش 180 درجه به هنگام استفاده از شیلنگ ، از هرگونه پیچ خوردگی شیلنگ جلوگیری می نمایند. مشخصات فنی هرزگردها نیز دقیقاً مشابه سیفتی بریک ولوها می باشد.
مزیتهای نصب نسل نوین کوپلینگهای بارگیری گازمایع (Dry couplings)
همانطور که در فیلم تهیه شده در مورد تفاوت تخلیه و بارگیری گاز مایع به طریق سنتی ( اتصال دنده ای یا فلنجی ) واستفاده از کوپلینگهای جدید مورد استفاده در تخلیه و بارگیری گاز مایع در لینک ذیل مشاهده می گردد از جمله مزایای متعدد استفاده از این کوپلینگها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

جدول ذیل محاسبات صورت گرفته توسط شرکت مانتک را درخصوص هزینه گاز مایع هدررفته وهزینه ان در هر سال نشان می دهد .

If 1.000.000 connections and disconnections per year  and if 1 T LPG = 1000 $

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_image css_position=”relative;display: table;margin:0 auto” id=”cz_45612″ image=”121″][/cz_image][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *