ارتباط با مجموعه 02188862963

[vc_row][vc_column][vc_column_text]محصولات شرکت  الگس : (www.algas-sdi.com)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_image css_position=”relative;display: table;margin:0 auto” id=”cz_27270″ image=”128″][/cz_image][cz_gap][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت Algas با ایجاد کارخانه ای درایالت واشینگتن آمریکا وثبت امتیازاختراع ویپرایزرشعله مستقیم گاز مایع درسال1932فعالیت خود را آغاز می نماید که این نوع تبخیر کننده بعد از چندی به عنوان اولین تبخیر کننده گاز مایع استانداردبه دنیا معرفی می گردد. همچنین شرکتSDIدر سال 1958با معرفی سیستمهای جایگزین گاز طبیعی بر پایه استفاده از گازمایع(LPG) فعالیت خود را در شهر دالاس آمریکا آغاز می نماید که که تولید ویپرایزر برقی را به دنیال می آورد.دو شرکت مذکور در سال 1999 تحت عنوان شرکتAlgas-SDI با یکدیگر ادغام شده وبه یکی از بزرگترین شرکتهای مطرح درزمینه تولید ویپرایزر،مخلوط کننده وتجهیزات ایستگاههای سوخت جایگزین تبدیل می شودکه با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیامطابق با استانداردهایUL ,ASME  عرضه محصولاتی به شرح ذیل را آغاز می نماید:

1 – انواع ویپرایزرهای گاز مایع(LPG)  به ظرفیت 10 الی 15000GPH که برحسب روش گرم کردن گاز مایع با شعله مستقیم ،برق یا استفاده از سیال واسطه (آبگرم یابخار )،ویپرایزر های این شرکت به انواع زیر تقسیم می گردد :

 • مدل Direct Fired (شعله مستقیم)- ظرفیت 40 الی 800 گالن بر ساعت.
 • مدل XP (برقی) – ظرفیت 5/12 الی 160 گالن بر ساعت.
 • مدلP(برقی) – ظرفیت 120 تا 720 گالن بر ساعت.
 • مدل TORREXX (برقی)- ظرفیت 5/12 الی 160 گالن برساعت (جدید)
 • مدلZIMMER (برقی)- ظرفیت 20 گالن برساعت برای انواع ترکیب LPG
 • مدل Hot Water Powered AZEOVAIR (سیال واسطه : آبگرم) – ظرفیت 160 الی 4400     گالن بر ساعت.
 • مدلAZEOVAIR Steam Powered (سیال واسطه : بخار) – ظرفیت 160الی 4400 گالن بر ساعت.
 • مدل AQUAVAIR Vertical Waterbath  (سیال واسطه : آبگرم)- ظرفیت 320 الی 1650 گالن برساعت.
 • مدل AQUAVAIR Horizontal Waterbath همانند مدل قبلی می باشد با این تفاوت که ویپرایزر به جای حالت عمودی به شکل افقی می باشدودرنتیجه ازظرفیت بالاتری برخوردار می باشد.ظرفیت 1650 الی 15000 گالن بر ساعت.

2 – پکیجهای یکپارچه و از پیش ساخته جهت جایگزینی گاز طبیعی شامل : 

 • مدلXPV که شامل ویپرایزرهای برقی XP به همراه میکسرهای Venturi بوده وبصورت پکیج های یکپارچه برای مصارف تجاری و کارخانجات کوچک قابل استفاده می باشد.ظرفیتMMBtu/hr 2.5الی28.
 • مدلXPM که شامل ویپرایزرهای برقی XP به همراه میکسرهای Venturi بوده وبصورت پکیج های یکپارچه برای مصارف تجاری و کارخانجات کوچک قابل استفاده می باشد .ظرفیتMMBtu/hr 2.5الی14.
 • مدل DFV که شامل ویپرایزر شعله مستقیم به همراه میکسرهای Venturi بوده وبصورت پکیج های یکپارچه برای مصارف تجاری و کارخانجات کوچک قابل استفاده می باشد. ظرفیتMMBtu/hr 2.5الی42.
 • مدل QM که شامل ویپرایزر Aquvaireبه همراه میکسرهای Venturi بوده وبصورت پکیج های یکپارچه برای مصارف تجاری و کارخانجات کوچک قابل استفاده می باشد.پکیجQM یکی از پر مصرفترین سیستم های جایگزین گاز طبیعی بوده و مجهز بهPLC برای کنترل عملیات به بصورت دقیق می باشد .  ظرفیتMMBtu/hr 28الی 150.

3 –  میکسرها ویا انواع مخلوط کننده های هوا و گاز 

بخار گاز مایعی که توسط ویپرایزرها تولید می گردد،می بایست به نسبت مشخصی با هوا توسط مخلوط کننده های هوا و گاز مخلوط شود تا ازارزش حرارتی مشابه گاز طبیعی برخوردار گردد.این مخلوط کننده ها عبارتند از :
مدل Vaporaire با مکانیزم ونچوری(venture) وبا دامنه فشار psig 5الی40 قابل استفاده در ظرفیتهای MMBtu/hr 7تا250 که با تانک ذخیره و یا بدون آن می تواند ارائه گردد.اختلاط گاز وهوادراین دستگاهها با استفاده از لوله های ونچوری صورت می گیردکه بر حسب نیاز تعداد آن نیز تغییر می  یابد.
مدل Blendaire/FVO با دامنه فشار psig10الی150 ودر ظرفیتهای MMBtu/hr16تا870 .از این مدل در صورتیکه بار حرارتی ویا ظرفیت حرارتی به شدت افزایش یابد (گاز رسانی به شهرها) و یا نیاز به فشار بالای خروجی باشد،استفاده می شود. با بکار گیری چند دستگاه از این مجموعه که به صورت پارالل به یکدیگر متصل شده اند می توان حتی گاز مورد نیاز شهرها را هنگام قطع گاز طبیعی فراهم نمود.

4 – پکیج پمپ گاز مایع stabilaire 

این پکیج ها با استفاده از انواع پمپ های بلکمر،کورکن،اسمیت ،هایدروکیوم و…بر حسب خواسته مشتری درظرفیتهای مختلف آماده می شودکه برای تغذیه ویپرایزرهاوایجاد فشار بکار می رود.

5-  کالریمترGA500 
بمنظور اندازه گیری ارزش حرراتی گاز ونشان دادن wobbe Index بعنوان یکی از پارامترهای مهم در سیستم های جایگزین گاز طبیعی بکار گرفته می شود.

6 – انواع ویپرایزر آمونیاک برای مصارف فرایندی 

انواع ویپرایزرهای آمونیاک به ظرفیت 9 الی 4400 کیلوگرم در ساعت که برحسب روش گرم کردن گاز مایع شامل مدلهای زیر می باشد :

 • مدل XP (برقی) در ظرفیتهای 9الی 54 کیلوگرم بر ساعت.
 • مدلP(برقی) در ظرفیتهای307 الی 1382 کیلوگرم بر ساعت.
 • مدل Hot Water Powered AZEOVAIR که درآن از آب گرمی که اغلب در کارخانجات تولید می شود استفاده شده و آب گرم پس از تبخیر گاز مایع مجدداً به موتور خانه برمی گردد.در ظرفیتهای 160 الی 4400 کیلوگرم بر ساعت.
 • مدلAZEOVAIR Steam Powered که همچون حالت آبگرم است با این تفاوت که بجای آبگرم در این حالت از بخار استفاده می شود.در ظرفیتهای 160الی 4400 کیلوگرم بر ساعت.
Aquavaire Horizontal Waterbath VaporizerAquavaire Vertical Waterbath Vaporizer AS Direct Fired Vaporizer 

Azeovaire Ammonia Steam Heated Vaporizer 

Azeovaire Hot Water Ammonia Vaporizer 

Azeovaire Hot Water LPG Vaporizer 

Azeovaire LPG Steam Heated Vaporizer 

Constamix – Natural Gas. Air Mixing System 

DFV – Natural Gas Replacement System 

Direct Fired LPG Vaporizer 

Ga500 – process Gas Calorimeter 

Power P Ammonia Vaporizer 

Power P LPG Vaporizer 

Power XP Ammonia Vaporizer 

Power XP LPG Vaporizer 

Power Xp Vertical Electric Single Core Vaporizer 

QM Packaged Natural Gac Repleacement System 

Stabilaire- LPG Pump 

Vaporaire LPG. Air Mixer 

XPM Natural Gas Replacement System 

XPV Natural Gas Replacement System 

ZIMMER Vaporizer 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *